Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Karłowice
Numer: StPr/21/0061
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji i montażu mebli. Montaż mebli u klienta oraz na targach, ekspozycjach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie w zawodzie stolarz meblowy.

Miejsce pracy:

Karłowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Kierownik Placu Drewna

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Organizacja składowania i rotacji surowca drzewnego; Zarządzanie i organizacja pracy podległych pracowników przyjęcia surowca i placu drewna; Nadzór nad procesem przyjęcia surowca drzewnego, biomasy i...

Piaskarz

• podłączanie osprzętu do piaskowania oraz rozłączanie po zakończonej pracy; • przygotowywanie elementów do piaskowania; • wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru; • kontrolowanie procesu piaskowania; • usuwanie zużytego...