Praca: Starszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Starszy referent
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0230
OBOWIĄZKI:
- zadania związane z prawidłowym prowadzeniem obowiązującej dokumentacji ewidencji w służbie uzbrojenia i elektroniki,- wytwarzaniem i rejestrowaniem dokumentów obrotów materiałowych,- prowadzenie ewidencji w oparciu o system informatyczny ZWSI RON zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami rachunkowości, "Instrukcją obiegu dowodów księgowych", oraz instrukcją Zintegrowanego Wieloszczeblowego Systemu Informatycznego Resortu Obrony Narodowej,- wytwarzanie dokumentów wg. zatwierdzonych wzorów dla sprzętu ubywającego do innych jednostek wojskowych,- dokonywanie porównań zgodności stanów prowadzonej ewidencji w oparciu o system informatyczny ZWSI RON z ewidencją w pododdziałach brygady, magazynach i jednostkach bedących na zaopatrzeniu gospodarczym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wymagana: dobra oraganizacja pracy własnej, systematyczność, dokładność, umiejętnośc pracy w zespole, znajomość programów WORD, Excel, umiejętność obsługi systemu ZWSI RON (platforma SAP)

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

3 162,5 - 3 737,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu