Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0105
OBOWIĄZKI:
sprzedawca obsługuje kasę fiskalną ,dba o ład i porządek w miejscu pracy,obsługuje klientów, nadzoruje zamówienia towaru, kwituje dostawy towaru, pakuje produkty zakupione przez klientów, dba o odpowiednią ekspozycję w sklepie, zarówno na półkach jak i wystawach, przestrzega przepisy bhp i przeciwpożarowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych
Uprawnienia: Komunikatywność

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu