Praca: Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista do spraw marketingu i handlu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0308
OBOWIĄZKI:
przedstawicielstwo handlowe, pozyskiwanie klientów,praca w godz. 8:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe min. 2 m-ce, komunikacja międzyludzka

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu