Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Spawacz
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:
Mozliwość przyuczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: uprawnienia spawalnicze

Miejsce pracy:

Krapkowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Kierownik Placu Drewna

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Organizacja składowania i rotacji surowca drzewnego; Zarządzanie i organizacja pracy podległych pracowników przyjęcia surowca i placu drewna; Nadzór nad procesem przyjęcia surowca drzewnego, biomasy i...

Piaskarz

• podłączanie osprzętu do piaskowania oraz rozłączanie po zakończonej pracy; • przygotowywanie elementów do piaskowania; • wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru; • kontrolowanie procesu piaskowania; • usuwanie zużytego...