Praca: Regionalny Menedżer Sprzedaży

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny Menedżer Sprzedaży
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: RMS/ZS/02/19
Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (majątkowych i życiowych) poprzez podległą sieć agencyjną,
  • monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania planów sprzedaży i zadań strategicznych,
  • raportowanie wyników sprzedaży,
  • rekrutacja nowych agentów,
  • prowadzenie szkoleń oraz motywowanie i mentoring agentów do osiągania celów sprzedażowych i rozwijania sprzedaży,
  • wsparcie podległych agentów w zakresie relacji z klientem oraz udzielanie pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki; zarządzanie, finanse i ubezpieczenia,
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią pośredników oraz budowaniu struktur sprzedażowych,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • proaktywna postawa biznesowa oraz nastawienie na cel,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,
  • prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w branży finansowej/ubezpieczeniowej,
  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego.
Zainteresowanym współpracą oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,
  • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego oraz udział w innowacyjnym programie biznesowym,
  • bogaty pakiet benefitów.

Pracownik działu księgowości (m/k)

ścisła współpraca z kierownikiem działu,sporządzanie różnego rodzaju raportów, zestawień,stosowanie się do poleceń przełożonego.min. 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości,wykształcenie ekonomiczne,znajomość języka angielskiego.

Spawacz 135

wykształcenie kierunkowe techniczne lub zawodowedoświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuponadpodstawowe uprawnienia spawalniczeumiejętność spawania pod US, UT lub RTbrak przeciwwskazań do pracy na wysokościachchęć podjęcia pracy od zaraz

Lektor języka niemieckiego

Zakres obowiązków:prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszychWymagania:wykształcenie wyższebiegła znajomość języka niemieckiegodoświadczenie w nauczaniu osób dorosłychzaangażowanie w wykonywane obowiązkiłatwość w...

Doradca Klienta

Jeśli jesteś osobą:komunikatywną, otwartą i samodzielną,wykonującą swoje obowiązki sumiennie i z zaangażowaniem,która posiada lub chce zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży,mającą nienaganną opinię, niekaraną,...