Praca: Prasowaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Prasowaczka
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0375
OBOWIĄZKI:

prasowanie tekstyliów , pakowanie , sortowanie,prace porządkowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: Archiwizacja dokumentów
Uprawnienia: Obsługa oprogramowania MS EXCEL
Uprawnienia: Obsługa oprogramowania MS WORD

Wymagania inne:

[Inne] : doswiadczenie zawodowe w branzy pralniczej

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu