Praca: Pracownik sprzątający

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1405
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie wyznaczonej powierzchni marketu i zaplecza sanitarnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

Dołącz do nas, jeśli: jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych rozwój jest dla Ciebie ważny angażujesz się w to co robisz i podejmujesz inicjatywę masz ukończoną...

Regular Java Developer

praca nad ciekawym projektem IoT współpraca z innymi członkami zespołu minimum 3 letnie doświadczenie z Java dobra znajomość: Java 8 SQL Hibernate/ Spring idealnie jeśli masz również doświadczenie w Scala/Python/Perl czy Lua język angielski na poziomie B2

Nauczyciel / Korepetytor

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...

Mechanik / Elektromechanik

Zadania: Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych Bieżące usuwanie awarii i usterek Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu Wymagania: Wykształcenie mechaniczne Doświadczenie w pracy na...