Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0119
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy. Przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i ppoż. Zapoznanie z regulaminem pracy. Instruktaż stanowiskowy. Zapoznanie się z przepisami. Zapoznanie się z rodzajami prac przy produkcji materacy oraz z firmami - dostawcami odpowiednich komponentów do produkcji materacy. Zapoznanie się z rodzajami: materacy oraz metodą ich wykonania; stosowanymi materiałami do produkcji (z uwzględnieniem przeznaczenia i składu surowcowego). Zapoznanie z ofertą producentów dot. materiałów wykorzystywanych do prac produkcyjnych. Organizowanie stanowiska pracy. Planowanie czynności związanych z wykonywaniem zadań. Wykonywanie niezbędnych kalkulacji, kosztorysów robót, rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn. Sporządzanie wykazu niezbędnych surowców, materiałów i narzędzi. Planowanie czasu potrzebnego na poszczególne czynności. Samoocena jakości i poprawności wykonanej pracy. Wykonywanie prac związanych ze składowaniem i transportowaniem towarów wykończonych. Poznanie sposobów zabezpieczenia, transportowania oraz składowania poszczególnych materiałów produkcyjnych. Transportowanie materiałów metodą ręczną. Gromadzenie i rozmieszczanie na stanowisku pracy materiałów, narzędzi i niezbędnego sprzętu. Przygotowywanie miejsca pracy do wykonywania poszczególnych czynności (ciąg produkcyjnych). Przygotowywanie różnego rodzaju pianek do pracy. Sprzątanie, zabezpieczenie znajdujących się w pomieszczeniu sprzętów np. oklejenie taśmą, nakrycie folią itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku