Praca: Pracownik obróbki drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik obróbki drewna
Miejsce pracy: Murów
Numer: StPr/21/0471
OBOWIĄZKI:
CIĘCIE, UKŁADANIE DREWNA, ZBIJANIE PALET
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Inne] : MILE WIDZIANA UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE ORAZ CHĘĆ PRACY

Miejsce pracy:

Murów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Specjalista ds. Środków Trwałych

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Utrzymanie floty w technicznej gotowości Kontrolę pracy serwisów partnerskich (zasadność napraw, zakres itd.) Kontakt z warsztatami dokonującymi napraw samochodów oraz wypożyczalniami pojazdów Rozliczanie kart...

Doradca Klienta

do salonu w CH Karolinka w Opolu Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój...