Praca: Pracownik inwentaryzacji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji (m/k)
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: PI/OPO/0519
Obowiązki:
  • poszukujemy kandydatów, najlepiej studentów, do różnych pracy dorywczych, głównie inwentaryzacji w różnych lokalizacjach na terenie Opola i okolic,
  • najczęściej przeprowadzamy inwentaryzacje w sklepach odzieżowych, ale nie tylko,
  • w tej chwili szukamy osób, które byłyby dyspozycyjne na czerwiec na różne inwentaryzacje na terenie Opola.
Wymagania:
  • dyspozycyjność i chęci do pracy,
  • legitymacja studencka.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • stawkę - od 15,50 zł brutto za godzinę pracy.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.