Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/21/0134
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie dokumentami, wystawianie faktur i dokumentów przewozowych, kontakt z klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: j. angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
Uprawnienia: dobra znajomość MS Office

Miejsce pracy:

Krapkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach