Praca: Pomocnik operatora

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Pomocnik operatora
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/21/0166
OBOWIĄZKI:
Zabezpieczenie materiałów do produkcji, produkcja zgodnie z planem produktów drewnopodobnych, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Doradca Klienta

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV? DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH! NA START OTRZYMASZ: Umowę bez okresu...

Linux Administrator

Rozwiązywanie problemów, czyli reagowanie na awarie oraz obsługa zgłoszeń Klientów. Przykładowe problemy z jakimi możesz się zetknąć: namierzanie źródła niedostępności serwisów / aplikacji / usług analiza obciążenia systemu (np. wzmożony ruch,...

Pracownik sprzątający biura

Obowiązki: Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych oraz kuchni Odkurzanie wykładzin Wycieranie biurek Wymagania: Sumienność i punktualność Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów Wsparcie administracyjne pracowników Rozliczanie i wystawianie dokumentów księgowych Utrzymywanie dobrych relacji z klientami Obsługa...