Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Dobrodzień
Numer: StPr/19/0540
OBOWIĄZKI:

Pomoc w kuchni przyz sporządzaniu posiłków, zmywanie naczyń, utrzymywanie czystości w kuchni

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole, czystość, higiena osobista, książeczka sanepidowska, gotowość do pracy w weekendy.

Miejsce pracy:

Dobrodzień

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 125 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie