Praca: Operator wózka widłowego - pracownik logistyki

Ogłoszenie numer: 4186099, z dnia 2021-02-20

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego - pracownik logistyki

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek dostaw,
  • wydawanie towaru na produkcję,
  • kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

  • chęć do pracy,
  • sumienność i dokładność, spostrzegawczość,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • aktualny certyfikat UDT na obsługę wózków widłowych.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • premię frekwencyjną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w systemie 2-zmianowym.