Praca: Operator prasy

Ogłoszenie numer: 2376344, z dnia 2019-04-17

Exlabesa to firma z bogatym doświadczeniem w zakresie obróbki aluminium, produkująca wyroby do wielu renomowanych firm polskich jak i zagranicznych. Cechuje nas kreatywność i wysoka jakość usług. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Operator prasy

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej prasy oraz innych, niezbędnych przy produkcji profili aluminiowych   maszyn i urządzeń,
  • wypełnianie dokumentacji,
  • udzielanie pomocy innym współpracownikom,
  • dbałość o właściwe wykorzystanie i stanu technicznego powierzonego mienia.

Wymagania

  • sumienność,
  • pracowitość,
  • zaangażowanie,
  • praktyczna znajomość maszyn i urządzeń do wytłaczania aluminium.

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku pracy, w firmie ze stabilną pozycją na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.