Praca: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie-operator wypalarki losowej

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Operator obrabiarek sterowanych numerycznie-operator wypalarki losowej
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/21/0098
OBOWIĄZKI:
obsługa wypalarki losowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa wypalarki
Uprawnienia: znajomość narzędzi pomiarowych

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu