Praca: Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Operator cnc
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0143
OBOWIĄZKI:
Obsługa tokarki CNC. Wprowadzanie korekt programów. Dobór narzędzi skrawających. Optymalizacja pracy.Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, stałe godziny pracy, praca w miłym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku tokarz CNC, znajomość rysunku technicznego, umiejętność dokonywania pomiarów, mile widziane doświadczenie w obsłudze DMG MORI

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 129,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku