Praca: Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Monter
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/21/0096
OBOWIĄZKI:
praca przy montowaniu maszyn rolniczychmontaż elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: zawodowe lub średnie
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu