Praca: Menadżer ds. Klientów Kluczowych

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy do zakładu w Jełowej na stanowisko:

Menadżer ds. Klientów Kluczowych
Miejsce pracy: Jełowa
Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku menadżera ds. kluczowych klientów w firmie budowlano-dekoracyjnej,
  • doświadczenia w zarządzaniu kluczowymi klientami,
  • wiedzy z zakresu B2B i doświadczenia w budowaniu sprzedaży na rynkach krajowych,
  • podejścia biznesowego i umiejętności strategicznego myślenia,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,
  • umiejętność współpracy z programami typu ERP, CRM,
  • dużej samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowości do podróży służbowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
  • kreowanie wizerunku firmy i polityki sprzedaży,
  • analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji,
  • współtworzenie strategii współpracy z klientami,
  • utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z dużymi klientami DIY
  • samodzielne prowadzenie negocjacji (ustalanie indywidualnych promocji, targetów),
  • prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi,
  • nadzór nad realizacją budżetu , również w rozbiciu na targety przedstawicieli handlowych,
  • aktywne wspieranie zespołu przedstawicieli handlowych w terenie – sprawdzanie dostępności rekomendowanej gamy produktów, nadzór nad ekspozycją produktów oraz weryfikowanie jej zasadności,
  • zarządzanie projektami i procesami (akcje promocyjne, wyprzedażowe, szkolenia itp.),
  • planowanie i realizacja działań marketingowych i promocyjnych, we współpracy z działem marketingu,
  • udział w krajowych spotkaniach handlowych, targach i szkoleniach.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • motywacyjny system wynagrodzenia oraz wszelkie potrzebne na stanowisku narzędzia pracy,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji, szkolenia i kursy,
  • uczestnictwo w tworzeniu polityki sprzedażowej,
  • dużą swobodę w działaniu.