Praca: Lakiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Lakiernik
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/3424
OBOWIĄZKI:

maluje lub nakłada powłoki lakiernicze z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów, pojazdów mechanicznych, statków i t.p.; przygotowuje powierzchnie do nakładania powłoki, nakłada powłoki lakiernicze oraz utrwala powierzchnię różnymi technikami;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Umowa zalecenie 40 godzin tygodniowo

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu