Praca: Kierownik robót sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/21/0137
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków kierownika budowy będzie należeć: • kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchomienia i odbioru inwestycji, • analiza dok. technicznej i organizacyjnej robót budowlanych z branży sanitarnej, • wykonywanie pomiarów niezbędnych do prowadzenia robót, • opracowywanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców robót sanitarnych, analiza złożonych ofert przez dostawców, • sporządzanie kosztorysów i ofert, • nadzór nad usuwaniem wad i usterek, • rozliczanie finansowe robót sanitarnych, • zarządzanie zespołami pracowników budowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu Norma Pro
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : zarządzanie zespołem pracowników[Inne] : -uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,-członek listy okręgowej izby inżynierów budownictwa (mile widziane)

Miejsce pracy:

Krapkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach