Praca: Kierowca betonomieszarki

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kierowca betonomieszarki
Miejsce pracy: Zdzieszowice
Numer: StPr/21/0112
OBOWIĄZKI:
Transport betonu samochodem typu gruszka z węzła betoniarskiego na budowę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

wyk. bez znaczenia, prawo jazdy kat. C, świadectwo kwalifikacji zawodowej uprawniające do zawodowego przewozu rzeczy, dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutemPraca pon.- pt. 7-15 Miejsce pracy: Zdzieszowice

Miejsce pracy:

Zdzieszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu