Praca: Inżynier jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Inżynier jakości
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0429
OBOWIĄZKI:
- nadzór na przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik wprowadzonych oraz wprowadzanych, realizacja zadań związanych z wdrażaniem: ISO 9001, tworzenie procedur i schematów działań, nadzór nad normami i certyfikatami, sprawdzanie zgodności produktu z normą, nadzór nad magazynem oraz kontrola dostaw, udział w procesie kwalifikacji dostawców, kontroli zmian, udział w audytach wewnetrznych i zewnetrznych, opracowywanie raprtów, analiza SMS, MMS,RAMS, I, CC
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista kontroli jakości (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość Auto Cad, Inventor, znajomośc pakietu Office w stopniu dobrym, umiejetnośc organizowania pracy własnej, sumienność, samodzielność, znajomośc standardów dokumentacji technologicznej i jakościowej.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu