Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Elektryk
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/21/0163
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie ruchu pod w zględem elektrycznym maszynw zakładzie produkcyjnym, diagnoza, usuwanie awarii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia SEP, doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Piaskarz

• podłączanie osprzętu do piaskowania oraz rozłączanie po zakończonej pracy; • przygotowywanie elementów do piaskowania; • wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru; • kontrolowanie procesu piaskowania; • usuwanie zużytego...

Zastępca Głównej Księgowej

OPIS STANOWISKA: Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań i kontrola płynności finansowej; Kalkulacja podatku dochodowego; Sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych; Kontrola kosztów stałych; Kontrola naliczania, księgowanie i...

Specjalista ds. kadr

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych Wystawianie wymaganych...