Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Elektryk
Miejsce pracy: Kolonowskie
Numer: StPr/21/0111
OBOWIĄZKI:
zapewnienie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, kontrola, naprawa i modernizacja urządzeń elektrycznych i energetycznych; upr. SEP I,II,III; min.roczny staż na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie schematów elektrycznych (zasilania i sterowania)

Miejsce pracy:

Kolonowskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich