Praca: Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Barman
Miejsce pracy: Turawa
Numer: StPr/20/2381
OBOWIĄZKI:
obsługa gości w barze, praca w godz: 7.00-15.00, 13.00-21.00, 19.00-03.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Turawa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Programista C Embedded

JEŚLI POSIADASZ:Umiejętność programowania niskopoziomowego w języku C dla urządzeń wbudowanychWiedzę o systemach mikroprocesorowychDobrą znajomość języka angielskiegoUmiejętność pracy w grupieWykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów...

Platform Development Manager

Platform Development Manager will be responsible for planning and actively supervising Wazdan Platform software development, including backend systems, utility applications, integrations and tools. Manager will be coordinating development between different software...