Praca: Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Barman
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/19/0061
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Pracownik działu księgowości (m/k)

ścisła współpraca z kierownikiem działu,sporządzanie różnego rodzaju raportów, zestawień,stosowanie się do poleceń przełożonego.min. 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości,wykształcenie ekonomiczne,znajomość języka angielskiego.

Spawacz 135

wykształcenie kierunkowe techniczne lub zawodowedoświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuponadpodstawowe uprawnienia spawalniczeumiejętność spawania pod US, UT lub RTbrak przeciwwskazań do pracy na wysokościachchęć podjęcia pracy od zaraz

Lektor języka niemieckiego

Zakres obowiązków:prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszychWymagania:wykształcenie wyższebiegła znajomość języka niemieckiegodoświadczenie w nauczaniu osób dorosłychzaangażowanie w wykonywane obowiązkiłatwość w...

Doradca Klienta

Jeśli jesteś osobą:komunikatywną, otwartą i samodzielną,wykonującą swoje obowiązki sumiennie i z zaangażowaniem,która posiada lub chce zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży,mającą nienaganną opinię, niekaraną,...