Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/20/0040
OBOWIĄZKI:

Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. Energo-Mechanik Sp. zo.o. Strzelce Opolskie, ul. Krakowska 73 tel. 77 461 32 51

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Doradca Klienta

 Dołączając do jednego z naszych zespołów będziesz odpowiedzialny m.in. za:dbanie o pozytywne doświadczenie klienta,realizację planów sprzedażowych,wygląd i wystrój sklepu.Jeśli jesteś osobą:pozytywnie nastawioną do życia,nie bojącą się szybkiego...

Visual Merchandiser

 Będziesz odpowiedzialny m.in. za:koordynację i dbałość o właściwą ekspozycje produktu w sklepie,analizę raportów sprzedaży,dbanie o pozytywne doświadczenie klienta.Jeśli jesteś osobą:posiadającą minimum półroczne doświadczenie na podobnym...

Promotor Marki Dekoral

Posiadasz doświadczenie w pracy jako Promotor, Ambasador, Doradca Klienta, we wsparciu sprzedaży lub merchandisingu,Cechuje cię dobra prezencja, miła aparycja i komunikatywność,Łatwo nawiązujesz kontakty i szybko budujesz relacje z ludźmi,Szybko się...