Praca: Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Asystent / Asystentka Dyrektora HR
Ref.No: ADHRST 11/2020

OPIS STANOWISKA

•Wsparcie Dyrektor HR w codziennych obowiązkach;

•Bieżąca współpraca z Działami Personalnymi zakładów Kronospan w Europie;

•Udział w realizacji projektów z zakresu rozwoju personelu;

•Realizacja zadań w obszarze administracji personalnej;

•Tworzenie raportów oraz zestawień;

•Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji;

•Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:

•Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny; znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
•Wykształcenie kierunkowe (ZZL, Psychologia lub pokrewne);
•Mile widziane doświadczenie i gotowość do dalszego rozwoju w obszarze HR;
•Otwartość na długofalową współpracę;
•Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
•Wysoka dyspozycyjność;
•Umiejętność pracy pod presją czasu i w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach kierowniczych;
•Wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność oraz samodzielność.

OFERUJEMY:

•Wytyczoną ścieżkę rozwoju zawodowego pod kątem stanowiska HR Managera w perspektywie kilkuletniej;
•Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
•Szkolenie bezpośrednio przy Dyrektor HR;
•System premiowy;
•Nowoczesne środowisko pracy;
•Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
•Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.