Praca: Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Asystent / Asystentka Dyrektora HR
Ref.No: ADHRST 11/2020

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej;
  • Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji;
  • Przygotowanie dokumentacji na spotkania;
  • Realizacja zadań administracyjnych i organizacyjnych zleconych przez Przełożoną;
  • Prowadzenie terminarza spotkań;
  • Przygotowanie raportów i zestawień.

WYMAGANIA:

  • Otwartość na długofalową współpracę;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
  • Doświadczenie w obszarze HR – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego; znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoka dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach kierowniczych;
  • Wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność oraz samodzielność.

OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.