Praca: Agent Ubezpieczeniowy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Agent Ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: AU/ZS/03/19
Jeżeli:
  • szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,
  • cenisz sobie niezależność finansową i chcesz zarabiać prowadząc własny biznes,
  • łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,
  • lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele.
Twoim zadaniem będzie:
  • aktywne budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych na życie WARTY,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.
Nasze oczekiwania:
  • otwartość na ludzi i swoboda w kontaktach z klientem,
  • nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.
Zainteresowanym współpracą oferujemy:
  • atrakcyjne warunki współpracy i przejrzysty system prowizyjny,
  • ścieżkę kariery uzależnioną od osiąganych rezultatów pracy,
  • pełne wsparcie: szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz materiały promocyjne,
  • współpracę ze stabilną i rozpoznawalną przez Klientów firmą,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dodatkowo dla najlepszych czekają wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody.

Pracownik działu księgowości (m/k)

ścisła współpraca z kierownikiem działu,sporządzanie różnego rodzaju raportów, zestawień,stosowanie się do poleceń przełożonego.min. 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości,wykształcenie ekonomiczne,znajomość języka angielskiego.

Spawacz 135

wykształcenie kierunkowe techniczne lub zawodowedoświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuponadpodstawowe uprawnienia spawalniczeumiejętność spawania pod US, UT lub RTbrak przeciwwskazań do pracy na wysokościachchęć podjęcia pracy od zaraz

Lektor języka niemieckiego

Zakres obowiązków:prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszychWymagania:wykształcenie wyższebiegła znajomość języka niemieckiegodoświadczenie w nauczaniu osób dorosłychzaangażowanie w wykonywane obowiązkiłatwość w...

Doradca Klienta

Jeśli jesteś osobą:komunikatywną, otwartą i samodzielną,wykonującą swoje obowiązki sumiennie i z zaangażowaniem,która posiada lub chce zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży,mającą nienaganną opinię, niekaraną,...